اخبار

بنادر ترکمن بستر مناسب برای توسعه صنعت دریایی و گردشگری منطقه

بنادر ترکمن بستر مناسب برای توسعه صنعت دریایی و گردشگری منطقه

اسعدی مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان در بازدیدخانم نازقلچی فرماندار بندر ترکمن، حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه بندرترکمن و سرمایه گذار بخش خصوصی از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت:بنادرترکمن در صنعت دریایی و گردشگری دارای ظرفت بالایی است که برای رشد اقتصادی منطقه شاهد تحولات چشمگیری خواهد بود.

به منظور آشنایی با ظرفیت های بنادر شمال در رشد اقتصادی منطقه در راس هیاتی اله یار اسعدی مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان، نازقلچی فرماندار بندر ترکمن، حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه بندرترکمن و سرمایه گذار بخش خصوصی از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بندر:اسعدی مدیر بنادر و دریانودری گلستان در این بازدید بنادر ترکمن را در صنعت دریایی و گردشگری دارای ظرفیت بالایی دانست و گفت: توسعه منطقه حمایت از بخش خصوص در دستور کار است و سازمان بنادر به عنوان تخصصی ترین سازمان بنادر کشور در بخش زیر ساخت ها از بخش خصوص حمایت می کند. وی تصریح کرد: کمک خواهیم کرد تا آینده خوبی را برای سواحل گلستان ترسیم نماییم.

مرجان نازقلچی فرماندار ترکمن نیز  هدف از این بازدید را آشنایی با تجهیزات و امکانات و تجارت دریایی که توسط کشورهای حاشیه دریای خزر صورت می گیرد دانست و اظهار امیدواری کرد: در بندرترکمن نیز با توجه به دارا بودن ظرفیت های موجود و با همت و تلاش مسئولین در آینده ای نزدیک، شاهد پیشرفت و توسعه در صنعت گردشگری باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه بندرترکمن هم این بازدید را مثبت ارزیابی کرد و افزود: مسئولین برنامه ریزی کنند تا چنین ظرفیت هایی در بندرترکمن نیز ایجاد شود چرا که ایجاد چنین ظرفیت هایی باعث حل مشکل اشتغال هم خواهد شد.

گشت دریایی و بازدید از امکانات دریایی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد ازدیگر بخش های این بازدید بود.

 


 

 


۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۲,۰۷۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.