اخبار

بازدید مس‍ئولین شرکت هلدینگ سرمایه گذاری شهریار از بنادر استان گلستان

بازدید مس‍ئولین شرکت هلدینگ سرمایه گذاری شهریار از بنادر استان گلستان

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر ودریانوردی استان گلستان در تاریخ 93/08/27 اله یار اسعدی مدیر بنادر ودریانوردی استان گلستان به اتفاق مسئولین شرکت سرمایه گذار از بنادر خواجه نفس وترکمن بازدید نموده اند.

شرکت سرمایه گذار مذکور بدنبال شرایط حضور در سواحل استان در امر سرمایه گذاری بوده که در این راستا اسعدی ضمن اعلام امادگی در خصوص پذیرش سرمایه گذار بخش خصوصی اعلام نمود :بندر خواجه نفس که توسط بخش خصوصی در حال احداث می باشدودر فازهای تعریف شده شرایط حضور سایر سرمایه گذاران را نیز جهت سرمایه گذاری فراهم نموده است .
ایشان در ادامه در خصوص صنعت توریسم وگردشگری دریایی نیز اظهار داشتند :خلیج گرگان به واسطه جذابیتهای گردشگری اعم از جزیره ی زیبای اشوراده وطبیعت بکر وزیبای میانکاله میتواند نقش بسزایی در این امر ایفا کند .

مسولین شرکت فوق الذکر نیز ضمن ابراز رضایت از این بازدید اعلام داشتند در صورتیکه شرایط حضور انان در جهت سرمایه گذاری در بخش توریسم دریایی مهیا گردد امادگی سرمایه گذاری در این منطقه را دارند .در خاتمه مقرر شد شرکت مذکور مطالعات اولیه خود را برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری دریایی را انجام سپس جهت اقدامات بعدی با مسئولین بنادر ودریانوردی استان نشستهایی برگزار نمایند.


۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰
تعداد بازدید : ۱,۹۶۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.