اخبار

بازدید نماینده مردم بندر گز در مجلس شورای اسلامی از بندر امیر آباد

بازدید نماینده مردم بندر گز در مجلس شورای اسلامی از بندر امیر آباد

به منظور آشنایی با امکانات ، تجهیزات و پتانسیلهای بندر امیر آباد و ارائه راهکارهای مناسب جهت استفاده هر چه بیشتر از توان بخش خصوصی استان گلستان از مزایای این بندر استان همجوار ،   دکتر نظری مهر نماینده مردم شهرستان بندر گز در مجلس شورای اسلامی در راس هیاتی به همراه اله یار اسعدی مدیر بنادر استان گلستان از بندر امیرآباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ؛ اسعدی مدیر بنادر استان گلستان هدف از برنامه ریزی این بازدید را تعامل هر چه بیشتر استانهای گلستان و مازندران در زمینه سرمایه گذاری اعلام کرد و افزود استان گلستان با داشتن سرمایه گذاران متعهد و دلسوز می تواند نقش موثری در روند رو به رشد بندر امیرآباد داشته باشد .  وی با اشاره به محدودیت های تجاری بنادر استان گلستان که بخاطر شرایط اقلیمی اجتناب ناپذیر است ، بندر امیرآباد را بعنوان یکی از مبادی مهم تجاری برای استان گلستان دانست .

در ادامه دکتر جواد نظری مهر نماینده مردم شهرستان بندر گز در مجلس شورای اسلامی در سخنانی به بسترهای مناسب جهت رشد فعالیتهای تجاری در منطقه اشاره و از اهتمام ویژه مسئولین استان گلستان در این خصوص خبر داد .

گفتنی است ؛ گشت دریایی و بازدید از امکانات و تجهیزات و صنایع تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد از دیگر بخش های این بازدید بود .

 

۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۴:۲۳
تعداد بازدید : ۱,۴۵۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.