اخبار

جلسه نماینده محترم مجلس شورای اسلامی با مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان

جلسه نماینده محترم مجلس شورای اسلامی با مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان

در روز دو شنبه 14 مهرماه ، اله یار اسعدی مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان میزبان آقای دکتر محمدجواد نظری مهر نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای بندرگز بندرترکمن و کردکوی در مجلس شورای اسلامی بود.

به گزارش روابط عمومی در جلسه مذکور، اسعدی در خصوص بنادر گز و ترکمن و قابلیت ها و پتانسیل و شرایط موجود توضیحاتی ارائه نمودند . مدیر بنادر گلستان عنوان کرد:  با توجه به جلساتی که با مسئولین استانی داشتیم مقرر گردیده است اراضی بندرگز جهت امر گردشگری و تفریحی و توریستی به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار گردد.

در ادامه ایشان گفتند: بنادر گز و ترکمن شرایط مطلوبی در امر گردشگری دارند و با توجه به موضوعات مطروحه هیچگونه شرایط تجاری به لحاظ مباحث فنی و دریایی در این بنادر متصور نمی باشد. لذا ، تنها شرایط تجاری شدن در سواحل استان را بندر خواجه نفس دارد که در حال حاضر بخش خصوصی در حال اجرایی نمودن آن می باشد .

در ادامه جلسه مذکور نیز دکتر نظری مهر ضمن تبریک عید قربان و عید سعید غدیر خم ، به خواسته ها و مطالبات شهروندان و سرمایه گذاران و صاحبان کالا و تجار در خصوص راه اندازی و فعالیت یک بندر تجاری در استان اشاره نمودند . ایشان اظهار داشتند که از مبادی ذیربط بدنبال تسریع در امر پروژه بندر خواجه نفس می باشند. و انشاءالله در آینده شاهد رشد و شکوفایی تجارت دریایی در سواحل استان باشیم.

  دیدار01  


۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۳:۲۵
تعداد بازدید : ۱,۲۸۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.