اخبار

بازدید معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه و تجارت ایران از بندر خواجه نفس استان گلستان

بازدید معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه و تجارت ایران از بندر خواجه نفس استان گلستان

بازدید معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه و تجارت ایران ,معاون برنامه ریزی استاندار و مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان از بندر خواجه نفس در تاریخ 93/07/08صورت گرفت.

آقای افخمی راد دراین بازدید از بندر خواجه نفس عنوان کرد : بندر خواجه نفس می تواند در رشد و شکوفایی و توسعه تجارت خارجی استان گلستان نقش بسزایی را ایفا کند و راه اندازی این بندر در پویایی استان بسیار اهمیت دارد.

همچنین ایشان گفتند: بنادر نقش مهمی در اقتصاد وتجارت جهانی دارد.لذا با توجه به اینکه استان گلستان به لحاظ صنعت ،معدن وکشاورزی دارای ظرفیت وپتانسیل بالایی میباشد ایجاد واحداث بنادر در سواحل استان جهت ارتباطات اقتصادی با کشورهای حوزه ی دریای خزر تاثیر فراوانی می تواند بگذارد.

آقای مرگدری معاون برنامه ریزی استاندار نیزافزود:  بخش خصوصی در حال اجرایی کردن بندرتجاری  خواجه نفس می باشدو با اهتمام ویژه مسئولین و بخش خصوصی امکان اغاز فعالیت وجود دارد.

در پایان اسعدی مدیر بنادر و دریانوردی استان گفت:ما به دنبال ایجاد فرصت های سرمایه گذاری برای تجار ،صاحبان کالاوبخش خصوصی در اقتصاد دریانوردی هستیم واز متقاضیان وصاحبان سرمایه که درخواست سرمایه گذاری در حمل ونقل دریایی وخرید شناور در حوزه ی دریای خزر را دارند استقبال میکنیم.

۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۶:۰۲
تعداد بازدید : ۱,۵۱۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.